I mecz ligowy Juniorów i porażka

Dnia 27.08.2014r. swój pierwszy mecz ligowy rozegrali Juniorzy Młodsi, którzy na wyjeździe podejmowali Start Nidzica. Już od pierwszych minut gospodarze atakowali na naszą bramkę, ale pięknymi interwencjami popisał się Arkadiusz Szpakowski. W 30' po błędzie obrony piłkę do bramki wpakował zawodnik z Nidzicy i wyszli na prowadzenie. Próbowaliśmy atakować, ale nieskutecznie. Sędziemu zdarzało się dużo błędów. Już po pierwszej połowie Kisieliccy zawodnicy atakowali na bramkę drużyny gospodarzy, ale swoje 2 sytuacje zmarnował Mateusz Wojtczuk, który miał do pokonania bramkarza, ale to on okazał się skuteczniejszy. Goście ciągle próbowali atakować, ale zabrakło zachowania zimnej krwi. Swój pierwszy występ w oficjalnym meczu ligowym zaliczyli: Artur Górecki, którego chciałbym przywitać jako nowego zawodnika w klubie oraz Patryk Krupiński.

Start Nidzica 1:0 Olimpia Kisielice