IV sparing i kolejna porażka

Dnia 08.08.2014r. Kisieliccy zawodnicy zmierzyli się na własnym stadionie z drużyną gości: Frednowy/Karaś. Mecz został rozpoczęty o godzinie 19:00. Olimpijczycy zaczęli zbyt chaotycznie i już po 10 minutach przegrywali 2:0. Straty bramek były spowodowane błędami obrony oraz bramkarza, który po długiej przerwie w grze no potrafił się ustawić i odnaleźć na boisku.  Zawodnicy drużyny gości próbowali atakować bramkę przeciwników gości, ale niestety bramkarz okazał się skuteczniejszy. W 60' pięknym strzałem z 30 metra popisał się Bartek Kapteina, ale niestety bramkarz zachował zimną krew i obronił strzał. Drużyna gości ciągle atakowała bramkę Olimpijczyków, ale ich skuteczność nie była fascynująca, ponieważ nie wykorzystali 4 sytuacji. Traciliśmy bramki, aż honor Kisieliczan uratował Arkadiusz Gwiazda, który po pięknym podaniu od kolegi z zespołu pokonał bramkarza drużyny gości. Wynik końcowy 4:1.

Skład gospodarzy: Krystian Osiecki, Łukasz Melerski, Rafał Uschpelkat, Patryk Melerski, Patryk Napierski, Krzysztof Tomaszewski, Seweryn Ciepliński- trener, Bartek Kapteina, Adrian Smoliński, Wiesław Murawski, Arkadiusz Gwiazda, Mateusz Michalski, Tomek Grabowski, Daniel Wilemski, Piotr Głowacki, Dawid Ruciński, Piotr Komoniewski,