II Liga

II LIGA

Druga liga, podobnie jak pierwsza również rozpoczęła swoje rozgrywki 6 stycznia. Tutaj zwycięzców upatruje się w zespołach Słoneczniki Klecewo i Real Klimy, co wcale nie oznacza że inne zespoły nie włączą się do walki o czołowe lokaty.

I TERMIN - 6 STYCZNIA

1.BAŁTYK – GRAPEFRUIT 5 – 4

Mądry 2, D. Domżalski, J. Domżalski, Turek – St. Ciepliński 2,Syl. Ciepliński, Wojciechowski.

2.GRAPEFRUIT – AUTOSAN 7 – 3

Wołoszko 2, Syl. Ciepliński 2,R. Kowalewski 2, M. Kowalewski – Górak 2, Ciesiński

3.SŁONECZNIKI - PKP 8 – 5

I.Laskowski 4, Janik 2, J. Laskowski 2 – Ambruszkiewicz 3, Majewski, Miękisz.

4.REAL - ISKRA 4 – 2

Banaś, Stańczyk, Walkiewicz, Wiśniewski – Przeczewski, Wierzchowski

5.PKP - BAŁTYK 4 – 2

Ambruszkiewicz 2, Miękisz 2 - G. Domżalski, Turek.

6.ISKRA - SŁONECZNIKI 2 – 3

Przeczewski, Przewłoka – J. Laskowski 2, I. Laskowski

W tej kolejce duże problemy z ostatnią w tabeli Iskrą Kantowo miał faworyt drugiej ligi, Słoneczniki Klecewo.Piłkarze Iskry mogą mówić o dużym pechu,ponieważ decydujące o porażkach bramki w meczach tej kolejki tracili w ostatnich minutach.W spotkaniu z Realem Klimy przez długi czas prowadzili 2 : 1, by ostatecznie przegrać 2 : 4.

TERMIN II - 13 STYCZNIA

7.AUTOSAN – PKP 2 – 6

Ciesiński, Górak – Miękisz 5, Ambruszkiewicz

8.REAL – BAŁTYK 5 – 4

Walkiewicz 3, M.Banaś, Stańczyk – Burliński, D. Domżalski, G. Domżalski, Turek.

9.ISKRA - AUTOSAN 3 – 7

Przewłoka, Turonek, Wierzchowski –Ciesiński 4, Baranowicz 2, Górak.

10.PKP - GRAPEFRUIT 6 – 7

Miękisz 3, Ambruszkiewicz, Jakubczyk, Majewski – Syl.Ciepliński 4, Wróblewski 2, M. Kowalewski.

Sensacyjne zwycięstwo Grapefruitów z faworyzowanym zespołem PKP. Zwycięska bramka padła w ostatniej minucie spotkania.

11.BAŁTYK - ISKRA 6 – 2

J.Domżalski 3, G.Domżalski 2, Burliński – Janecki, Przeczewski.

12.SŁONECZNIKI – REAL 2 – 2

I. Laskowski, J. Laskowski – M. Banaś, Wiśniewski.

W tym spotkaniu piłkarze Realu Klimy zdobyli prowadzenie 2 : 1 na minutę przed zakończeniem spotkania, ciesząc się z prowadzenia zapomnieli o obronie własnej bramki co skrupulatnie wykorzystały Słoneczniki zdobywając wyrównanie zaraz po wznowieniu gry.

7.ISKRA KANTOWO 4 2 9 – 20

W tabeli strzelców prowadzi Ireneusz Laskowski ze Słoneczników z 17 bramkami,przed Maciejem Miękiszem z PKP – 16 bramek.Na trzecim miejscu plasują się Jarosław Domżalski z Bałtyku i Sylwester Ciepliński z Grapefruitów po 14 bramek.