I Trening Olimpi Kisielice już w ten Wtorek!! 15.07.2014 godz: 19:00

Już we wtorek w siedzibie klubu Olimpia Kisielice odbędzie się pierwszy trening seniorów Olimpii Kisielice. Nasz zespół rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu w A-Klasie . Trener Seweryn Ciepliński przygotował krótkie spotkanie poprzedzające trening z zawodnikami.

Chcielibyśmy nadmienić iż naw trening zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił seniorskiej drużynie MLKS Olimpia.
Seweryn Ciepliński: "Wiek nie gra roli, przeszłość też, zaczynamy nowy epizod (he he) . wymagam tylko chęci gry w piłkę nożną, w miarę możliwości obecności na treningach. APEL DO WSZYSTKICH MŁODYCH CHŁOPAKÓW KTÓRZY MAJĄ TROCHĘ CZASU, WIDAĆ WAS NA ORLIKACH, TURNIEJACH... ZAPRASZAM NA TRENINGI , POMÓŻCIE NAM!! "