KS Jeziorak Iława bez licencji!!

Informujemy, że KS Jeziorak Iława nie złożył odwołania od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 2 lipca 2014 rokuw sprawie odmowy wydania licencji klubowi KS Jeziorak Iława uprawniającej do uczestnictwa w rozgrywkach klasy okręgowej.

W związku z powyższym decyzja się uprawomocniła i ze względu na brak licencji KS Jeziorak Iława nie będzie występował w sezonie 2014/15 w rozgrywkach Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej (zarówno w tych seniorskich jak i w młodzieżowych).

Taką informację ujrzeliśmy dziś na stronie WMZPN.pl jednak to nie koniec Iławskiej drużyny piłkarskiej, która nie wątpliwie była jedną z najlepszych drużyn naszego Powiatu!. Z naszych informacji powstał klub ITR Iława, który rozpocznie swoje wojaże z poziomu B-Klasy. Życzymy powodzenia i szybkiego powrotu na wyższe areny!!!