SZKÓŁKA PIŁKARSKA "OLIMPIA" OGŁASZA NABÓR !!! 5-8 LAT I 10-12 LAT

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MILUSIŃSKICH KOCHAJĄCYCH BIEGAĆ ZA PIŁKĄ DO ZGŁASZANIA SIĘ !!!
SZKÓŁKA PIŁKARSKA "OLIMPIA" PLANOWO MA RUSZYĆ OD LIPCA 2014 ROKU!!
DZIECI 2009-2006 ROCZNIK I DZIECI 2004-2002 ROCZNIK

SZCZEGÓŁY W ROZWINIĘCIU

Zarząd MLKS "Olimpia" Kisielice wraz z trenerem Sewerynem Cieplińskim postanowili ożywić środowisko piłkarskie w Kisielicach.
Trener Seniorów Seweryn Ciepliński:Piłka Nożna w Polsce jest na dzień dzisiejszy najpopularniejszym sportem. Dzisiejsze czasy mimo udogodnień (Orliki, Boiska przy szkołach) nie zrzeszają już tylu sympatyków sportu co nawet 8 lat temu, kiedy jako licealista czynnie udzielałem się na zawodach sportowych. Moim pomysłem i zamiarem jest odciągnięcie dzieci od dogodności elektroniki. Nie ma co ukrywać iż internet, gry komputerowe wygrywają w konkurencji z zabawą na świeżym powietrzu. Dlatego podjąłem się próby zainteresowania naszych nawet bardzo młodych milusińskich piłką nożną. Chciałbym by dzieci 5-8 lat zaczęły bawić się / trenować ten piękny sport poprawiając swoją sprawność fizyczną. Prezes Klubu "Olimpia" Pan Andrzej Maliszewski, który kocha nasz klub jak ja ponad wszystko poparł mnie w zainicjowaniu naszej szkółki. Chciałbym też wspomnieć iż w Kisielicach podobne zajęcia w innych grupach wiekowych są również prowadzone przez Pana Karola Różańskiego (klasa Orlik) i Panów trenerów Piotra Jakubczyka z legendą i przykładem naszego klubu Panem Janem Czarnikiem. Chciałbym swoim działaniem uzupełnić luki wiekowe. Nie stwarzamy konkurencji gdyż działamy w jednym celu. Zapraszam rodziców i dzieci do zgłaszania się do naszej szkółki piłkarskiej. Pomóżcie nam ożywić te miasto. Zapraszam dzieci z Kisielic jak i okolic. Zajęcia odbywają się bezpłatnie. Prowadzone będą głównie przeze mnie. W zajęciach udział będą brali zawodnicy Pierwszego Składu "Olimpi" jak i zaproszeni goście grający na najwyższym poziomie. Przechodząc do konkretów.
Szkółka Piłkarska "Olimpia" przy zgłoszeniu minimum 15 osób ruszy już w LIPCU 2014.
Zanim Szkółka zacznie oddychać swym powietrzem odbędzie się spotkanie z Rodzicami i samymi dziećmi w terminach 14.06.2014 i 21,06.2014 o godzinie 15:00 w siedzibie klubu MLKS "Olimpia" Kisielice.
Do Szkółki mogą się zgłaszać dzieci (chłopcy i dziewczęta)urodzeni w rocznikach: 2009-2006 i 2004-2002 .
Stworzone zostaną 3grupy wiekowe:
2009-2008 - "Leo Messi"
2007-2006 - "Cristiano Ronaldo"
2004-2002- "Robert Lewandowski"
Grupy zostały nazwane najbardziej rozpoznawalnymi piłkarzami w Polsce co na pewno rozbudzi wyobraźnię.
Szczegóły zajęć jak i sprawy organizacyjne zostaną omówione na spotkaniu z rodzicami.
SZKÓŁKA JEST BEZPŁATNA!!!!

Zgłaszać się można za pomocą :
SMS:
Z danymi Dziecka Imię i Nazwisko, data urodzenia, numer telefonu rodzica
wysyłamy na numer tel: + 48 667 454 682
Z danymi Dziecka Imię i Nazwisko, data urodzenia, numer telefonu rodzica
wysyłamy na e-mail: szkolkapilkarskaolimpia@gmail.com
Lub za pomocą naszej strony internetowej w zakładce szkółka piłkarska:
Zgłoszenie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!