Zaczynamy wcześniej. Przeczytać OBOWIĄZKOWO

Zaczynamy od 12.00 - zakończenie około 16.15.!!!

Na prośbę wielu zainteresowanych zespołów, przyśpieszamy rozpoczęcie ostatniej kolejki i samego zakończenia ligi.

TERMIN VII – 25 stycznia 2014r.

1. 7-8 12:00 - AFIDECOR Kisielice - KP Wandowo -

2. 6-1 12:30 - Czarno-Czarni K-ce- BAŁTYK Bałoszyce -

3. 8-4 13:00 - KP Wandowo - HUSARIA Kisielice-

4. 3-5 13:30 - PSM Jędrychowo - Huragan Klimy -

5 1-7 14:00 - BAŁTYK Bałoszyce - AFIDECOR Kisielice -

6 2-6 14:30 - ARIZONA Klimy- Czarno-Czarni Kisielice -

7 4-3 15:00 - HUSARIA Kisielice - PSM Jędrychowo -

8 5-2 15:30 - Huragan Klimy - ARIZONA Klimy -

Około 16.15. - wręczenie pamiątkowych pucharów, medali, statuetek oraz pamiątkowych dyplomów - obecność obowiązkowa - zwrot kaucji.

Czeka nas bardzo emocjonująca, ostatnia niedziela naszej ligi - mecze o mistrzowski tytuł i pozostałe miejsca na podium, rozegrają się pomiędzy czterema prowadzącymi drużynami. Liczymy na emocje, zacięte pojedynki, przypominając o dobrej zabawie i duchu FAIR PLAY.

Za nami kolejna, już szósta, niedziela rozgrywek. Jak zawsze nie brakowało ciekawych i emocjonujących spotkań.Najcięższe zadanie mieli przed sobą starsi panowie z Czarno Czarnych, którzy rywalizowali z dwoma czołowymi zespołami naszej ligi: Afidecorem i KP Wandowo. W obydwu spotkaniach Czarno –Czarni prezentowali dobrą poukładaną od tyłu grę, z liderem prowadzili nawet do przerwy 2-0, aby ostatecznie przegrać oba spotkania w stosunku 2 do 4. Lider z Wandowa wcześniej pokonał 3-2, także po ciężkim boju, walczący o czołowe miejsca, zespół PSM Jędrychowo.

Na uwagę zasługują kolejne dwie wygrane kisielickiej Husarii, która w pierwszym meczu rozgromiła BAŁTYK Bałoszyce …13-0!!!, w drugim 5-2 ARIZONĘ Klimy i awansowała na trzecia pozycję w tabeli rozgrywek.

TABELA

Drużyna PKT