I mecz ligowy Seniorów- opis

Dnia 23.08.2014r. swój pierwszy mecz ligowy rozegrali Kisieliccy zawodnicy, którzy na własnym stadionie podejmowali drużynę z Tyrowa. W tamtym sezonie dwa razy Olimpijczycy ulegli drużynie gości. Na wyjeździe przegrali 2:0 i u siebie 3:4. Ale nie ma czym się przejmować, ponieważ jest nowy sezon. Przejdźmy do meczu.

Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00. Przed meczem grający trener Seweryn Ciepliński miał dość trudną sytuacje, ponieważ musiał odesłać paru zawodników na trybuny ze względu na to, że nie miał już miejsc w protokóle.

Od samego początku kisieliczanie atakować na bramkę drużyny gości. Już w 15 minucie swoją pierwszą okazję miał Marcin Trzeciak, który po pięknym dośrodkowaniu od kolegi z drużyny stanął sam na sam z bramkarzem, ale niestety: PUDŁO. Mecz toczył się zawzięcie. Drużyna gości atakowała bramkę drużyny gości, ale bramkarz Krystian Osiecki nie dał się pokonać. Do 80 minuty nie wpadła żadna bramka. Mecz był wyrównany. Goście po błędzie obrony drużyny gospodarzy wyszli na prowadzenie. Końcówka meczu była zawzięta, ponieważ drużyna z Tyrowa chciała podwyższyć wynik. Zbliżał się koniec meczu, arbiter główny doliczył 3 minuty. W 93 minucie meczu pięknym dośrodkowaniem popisał się kapitan drużyny gospodarzy: Tomasz Łubek, gdzie w ostatniej akcji meczu wrzucił piłkę w pole karne i świetnym strzałem z głowy popisał się Marcin Trzeciak. Wynik końcowy meczu 1:1.

Zapraszamy wszystkich kibiców na następne mecze i również do odwiedzania naszej strony internetowej.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1.