Juniorzy Młodsi- sparing i porażka

Dnia 21.08.2014r. Juniorzy Młodsi rozegrali swój jedyny mecz kontrolny przed sezonem. Przeciwnikiem była drużyna z Nowego Miasta Lubawskiego- Drwęca. Mecz był toczony systemem 3x30min. Drużyna gospodarzy zaczęła mecz w dobrym stylu, ponieważ w 7' przed swoją pierwszą szansą stanął Kamil Cieśiński, który miał do pokonania bramkarza, ale to on był skuteczniejszy. W 13' drugą szansę miał ten sam zawodnik, ale znowu pudło. Niewykorzystane sytuacją się mszczą. Zgodnie z powiedzeniem drużyna gości zaatakowała bramkę gospodarzy i w 15' zawodnik z NML dorzucał piłkę w pole karne i przez przypadek piłka wpadła do bramki przez wiatr. I mamy 1:0. Gospodarze grali bardzo chaotycznie, ponieważ nie mogli się odnaleźć na boisku. Błędy obrony i całej drużyny zostały wykorzystane prze gości. Strzelali bramkę za bramką. W 64' po pięknym podaniu od Piotra Komoniewskiego, Łukasz Napierski pokonał bramkarza drużyny gości, ale już było za późno, żeby odrabiać straty. Swoje sytuacje sam na sam z bramkarzem drużyny przeciwnej mieli Sebastian Falkiewicz i Patryk Melerski, ale to bramkarz wyszedł górą. Mecz zakończył się wynikiem 1:6.

Skład gospodarzy: Arkadiusz Szpakowski, Tomek Kwiatkowski, Łukasz Napieski, Patryk Melerski, Alan Laszkowski, Mateusz Wojtczuk, Kacper Wróblewski, Mateusz Czapliński, Amadeusz Olszewski, Kuba Arczyński, Piotr Komoniewski, Kamil Cieśiński, Sebastian Falkiewicz, Patryk Krupiński, Sebastian Okoński,

Sędzia Główny: Wojtek Gryczka