Sparingi naszej najmłodszej drużyny

Nasza najmłodsza drużyna, czyli Orliki rocznik 2004-2005, pod przewodnictwem pana Karola Różańskiego rozegrali dwa mecze kontrolne przed ligą. Pierwszy mecz odbył się w Łasinie, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Piastem i to nasza drużyna pokazała kto tam rządzi i wygrali mecz z wynikiem 1:19. Bramki padały jedna za drugą.

Drugi sparing został rozegrany w Iławie gdzie nasi najmniejsi zawodnicy zmierzyli się z drużyną, która zagościła w Iławie na obozie sportowym, czyli Orły Zielonki- jest to drużyna z dzielnicy spod Warszawy. Mecz toczony był systemem 4x15 minut. Od samego początku młodzi Olimpijczycy byli atakowani i już w 3' stracili pierwszą bramkę. Tracili je szybko ze względu na mały brak doświadczenia, ponieważ mają tylko 2.5 miesiąca pracy z trenerem Karolem Różańskim. Drużyna z Zielonek pracuję już 2.5 roku, więc nie ma co się dziwić, że przegraliśmy. Drużyna z Kisielic miała dużo sytuacji, ale bramkarz okazał się skuteczniejszy. Mecz zakończył się wynikiem, który nie daje zwycięstwa kisielickim zawodnikom. Wynik: 13:3.

Wszyscy zapraszamy do trenowania. Liga Orlików rusza już niedługo, więc zapraszamy do kibicowania. Więcej informacji wkrótce.

Drużyna wyjeżdża na kolejny sparing do Susza dnia 26.08.2014r. Zbiórka koło klubu o godzinie 15:30.

Życzymy wysokich wyników i POWODZENIA.

Oto cała drużyna:

1.TESKA PATRYK